Darmowa dostawa w Polsce już od 300,00 zł.

Promocje oraz kody rabatowe

Regulaminy rabatów procentowych.

Regulamin dotyczący korzystania z rabatów procentowych (%) w sklepie

A. Uwagi ogólne:

  1. Rabaty nie obejmują kosztów dostawy ani usługi "płatność przy odbiorze". Rabaty obejmują tylko koszt zamówionych produktów.
  2. Rabaty liczone są od aktualnej ceny produktu widocznej na stronie sklepu w momencie składania zamówienia. Stara cena (przekreślona) nie jest ceną aktualną.
  3. Otrzymany rabat nie może zostać przyznany istniejącemu już zamówieniu. Rabatu można użyć tylko w momencie składania zamówienia.

B. Wyróżniamy dwa rodzaje rabatów:

  1. Rabat jednorazowy (indywidualny)

  2. Rabat nie jest imienny, jest on na okaziciela. Można go przekazać innej osobie. Rabat w formie kodu rabatowego przyznawany indywidualnie jest jednorazowy. Rabat raz przypisany do zamówienia nie może być z niego usunięty. Rabat może obejmować wszystkie produkty w sklepie lub produkty z wybranej kategorii. W przypadku anulowania zamówienia rabat przepada - nie można go wykorzystać w innym zamówieniu. Wysokość rabatu (np. 10%) informuje jaki procent wartości całego zamówienia (brutto) zostanie od niego odjęty po przypisaniu rabatu do danego zamówienia (np. 5% oznacza, że za produkty (znajdujące się w zamówieniu) o wartości np. 193zł trzeba będzie zapłacić 183,35zł). Rabat jednorazowy ma swój okres ważności. Jeśli rabat straci swoją ważność, nie może już zostać wykorzystany. Nie należy się też za niego żadna rekompensata. Rabat jednorazowy nie łączy się z innymi rabatami, rabaty jednorazowe nie łączą się ze sobą - nie ma możliwości wpisania dwóch kodów rabatowych do jednego zamówienia. Nie ma możliwości uzyskania jednego większego kodu rabatowego w sytuacji posiadania dwóch (lub więcej) mniejszych kodów jednorazowych.

  3. Rabat wielorazowy

    Jest to kod rabatowy udostępniony publicznie - na stronie sklepu, na Facebooku i innych miejscach, z których każdy użytkownik ma możliwość pobrania go. Rabat wielorazowy funkcjonuje jak rabat jednorazowy.

 

Kody rabatowe nie łączą się. Kody rabatowe przyznawane są tylko i wyłącznie na artykuły producenta tj. Cosy Cott. Pozostałe produkty innych producentów znajdujące się w sklepie www.cosycott. nie są objęte kodami rabatowymi.

 

 

 
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl