Darmowa dostawa w Polsce już od 300,00 zł.

Młodzi, kreatywni ludzie, którzy pewnego popołudnia postanowili zrewolucjonizować rynek kaloszy. Samą nazwę marki wymyślił nasz Brand Menager.

Proces wprowadzenia tak cudownego produktu od samego początku kosztował nas bardzo dużo pracy. Codzienne burze mózgów doprowadziły nas do właśnie tego momentu. Pasja i zaangażowanie, którym się kierujemy stworzyły piękny polski produkt, który powinien znaleźć się w garderobie każdego dziecka.

#kaloszepoprosze to mała rodzinna firma z Wielkopolski. Nasz team tworzą ludzi ambitni, kreatywni i bardzo różni pod względem charakteru. Każdy z nas wnosi mnóstwo pomysłów do każdego projektu, stąd tak szybki rozwój firmy. Staramy się przez cały czas podążać za nowymi trendami i wcielać je w życie, wnosząc powiew świeżości do każdego z projektów.

Pierwszą myślą, która była dla nas najważniejsza, to wprowadzenie kaloszy, które wykonane będą z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów, ale przede wszystkim polskich. Stawiamy wysoko poprzeczkę dobierając wyselekcjonowane produkty do naszych kaloszy. Bezpieczne surowce, polar, szwalnie, wkładki, każdy nawet najmniejszy dodatek do naszych kaloszy pochodzi od polskich firm, które tak jak my stawiają na bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów.

Kalosze od #kaloszepoprosze stworzone zostały przez ludzi, którzy przed przyjściem do pracy zakładają pasję, charakter i zaangażowanie, stąd produkt niebanalny, nie nudny ale zaskakujący, ciekawy, pasujący na pogodę i niepogodę, na słońce i deszcz.

Ocieplacz polarowy do kaloszy różowy

Ocieplacz polarowy do kaloszy różowy

Cena: 35,00 zł
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl