• Darmowa dostawa w Polsce już od 300,00 zł.
  • Wysyłka na terenie UE kurierem GLS!

FOR KIDS AND MOMS WITH LOVE

do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

PrzytulankiPrzytulanki, o których nie sposób zapomnieć

Pluszowi przyjaciele to zwykle ulubieni bohaterowie dzieciństwa naszych maluchów. Spędzają z nimi długie godziny, a po latach to właśnie ich, a nie inne zabawki, wspominają najcieplej. Z pewnością warto więc poświęcić czas na to, by dokonać odpowiedniego wyboru przytulanki – odnaleźć taki model, który jest całkowicie bezpieczny dla dziecka, a równocześnie stymuluje jego rozwój. Taki, który jest nie tylko estetycznie wykonany, ale wręcz zachwyca świetnym designem, dzięki czemu wpisuje się w nowoczesny wystrój wnętrz. A przede wszystkim – zajmuje dziecko na długi czas i nigdy się mu nie nudzi. Właśnie takie przytulanki znajdą Państwo w sklepie Cosy Cott.

Wielofunkcyjne przytulanki DouDou Friends of Whisbear®

Dużą szansę na zostanie ulubioną zabawką z dzieciństwa mają bez wątpienia przytulanki DouDou, które mogą towarzyszyć dzieciom nie tylko w domu, ale i w podróży. Mają postać uroczego zwierzątka (króliczka lub misia), którego główka umieszczona jest pośrodku płachty materiału – kwadratu o boku 37 cm – którą w razie potrzeby można wykorzystać jako kocyk. Na rogach znajdują się natomiast przydatne supełki, którymi maluch może się bawić, a dorośli – wykorzystać jako mocowanie dla smoczka. Przytulanki DouDou od Whisbear® Szumiący Miś wykonane są z milutkiego, wytrzymałego i bezpiecznego pluszu, i objęte dożywotnią gwarancją. Mają stylowe, stonowane barwy, jednak na tkaninie wewnętrznej dostrzeżemy również czarno-białe paski, które wspomagają rozwój sensoryczny dziecka. Ich wielką zaletą jest też możliwość nasycenia zabawki zapachem mamy, który w trudnych sytuacjach pomoże uspokoić i ukoić dziecko.

Inne przytulanki Cosy Cott

Podobnie działa zresztą sam Whisbear® Szumiący Miś – z jednej strony rodzaj miękkiej przytulanki wykonanej z atestowanych materiałów, a z drugiej – sposób na uśpienie dziecka dzięki emisji szumu charakterystycznego dla wód płodowych, jaki maluch zna z brzucha mamy. Co ciekawe, wbudowany mechanizm automatycznie reaguje na płacz dziecka, który wzbudza urządzenie po tym, jak przejdzie w tryb czuwania. Ręcznie szyty Szumiący Miś to również wspaniała zabawa – ma szeleszczące uszy i łapki, a także wszyte magnesy, umożliwiające zaczepienie go na poręczy łóżka albo uchwycie fotelika samochodowego.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl