x
  • Darmowa dostawa w Polsce już od 300,00 zł.
  • Wysyłka na terenie UE kurierem GLS!

FOR KIDS AND MOMS WITH LOVE

do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Body niemowlęceBody dla noworodka – podstawa udanej wyprawki

Choć body niemowlęce wydaje się być dość niepozornym artykułem w morzu innych, jakie trzeba zakupić w związku z narodzinami dziecka, w rzeczywistości jest to świetny materiał na to, by uwiecznić nasze ciepłe uczucia do malucha. W sklepie Cosy Cott znajdziemy body dziecięce m.in. z takimi uroczymi napisami, jak np. „Mordka Mamy”, „Mordka Taty”, Pan i Władca Świata”, „Pani i Władczyni Świata”, „Good Nite”, „Mały Książę”, „Mała Księżniczka”, „Mały Miś”, „Mały Orzeszek”, „Milkaholic”, „Ranny Ptaszek”, „Senny Króliczek”, „Sprytny Lisek”, „The Real Boss”, „Ziomek Mamy” oraz „Ziomek Taty”.

Większość modeli body dla niemowlaka z naszego sklepu produkowanych jest z materiału bawełnianego w kolorach białym lub czarnym; na nim wykonywane są nadruki w wielu odcieniach, w tym modnym pudrowym różu, pastelowym jasnym turkusie czy też musztardowym. Znajdziemy tam motywy kwiatowe, urocze zwierzątka, jak misie, słoniki, liski, świnki, króliczki czy kotki, a także serduszka, korony, butelki mleka oraz kolorowe baloniki. Na bazie takich body dla dzieci można stworzyć wiele ciekawych stylizacji – w połączeniu z innymi stonowanymi artykułami ze sklepu Cosy Cott, np. czapeczkami, kocykami, chustami, kokonami czy też śpiworkami do fotelików bądź wózków.

Spersonalizowane body dla dzieci – strzał w dziesiątkę!

Największą atrakcją, jaką możemy zaoferować naszym małym klientom i ich rodzicom są jednak personalizowanie body dla dzieci. Jako firma dysponujemy bowiem profesjonalną drukarką cyfrową przeznaczoną do wykonywania druków na odzieży, i z powodzeniem realizujemy liczne zamówienia na body dla noworodka czy też body dla niemowlaka z indywidualnymi, spersonalizowanymi napisami. Wiele modeli naszych body dla dzieci zostało pomyślanych właśnie z myślą o takim celu – mają miejsce na imię Twojego maluszka, które idealnie wpisze się w istniejący już na danym egzemplarzu wzór, np. wizerunek ulubionego zwierzątka dziecka, piękne czerwone serce czy też kolorowe baloniki unoszące się ku niebu.

Ale to dopiero początek możliwości otrzymania uroczego, jedynego w swoim rodzaju ciuszka dla dziecka. Nasza drukarka jest bowiem w stanie nanieść na body dla dzieci właściwie dowolny napis, nie tylko imię ukochanego bobasa. W ten sposób możemy szybko uzyskać oryginalne i niepowtarzalne upominki – zarówno dla naszego malucha, jak i dla każdego dziecka, które mamy w planach uszczęśliwić. Warto zaznaczyć, że farby, jakich używamy do wykonywania tego typu napisów posiadają certyfikaty Oeko Tex, świadczące o bezpieczeństwie ich stosowania. Produkcja body dla niemowlaka Cosy Cott nie obciąża też naszej planety, o co dba EarthPositive®, zajmująca się ich wytwarzaniem.

Body dziecięce – organiczne, ekologiczne , etyczne

Body dla noworodka czy też body dla niemowlaka dostępne w naszym sklepie są w 100% organiczne, ekologiczne oraz wytwarzane w oparciu o etyczne zasady produkcji i troski o Matkę Naturę. Na czym dokładnie to polega? Body dziecięce, które można kupić na stronie CosyCott.pl produkowane są wyłącznie z organicznej bawełny indyjskiej – w procesie w całości kontrolowanym i certyfikowanym zgodnie z najnowszą wersją G.O.T.S. W regionie, w którym wytwarzana jest bawełna na nasze body dla dzieci nawet 95% wody pozyskiwanej jest z monsunowych opadów deszczu, dzięki czemu zapotrzebowanie na nawadnianie zewnętrzne zostaje bardzo mocno ograniczone. Aż do 90% jest również zredukowana emisja dwutlenku węgla, a tym samym – ślad węglowy produktów EarthPositive®, co znajduje potwierdzenie w wyliczeniach certyfikowanych zgodnie z normą PAS2050. Natomiast zakłady, w których powstają nasze body niemowlęce zasilane są ekologiczną – wiatrową oraz słoneczną – energią odnawialną o znikomym wpływie na środowisko naturalne. Fakt, iż cała produkcja EarthPositive® odbywa się z poszanowaniem wymienionych zasad etyki jest regularnie potwierdzany w przeprowadzanych corocznie audytach fabrycznych. Wykazują one zgodność z kodeksem pracy Fair Wear Foundation.

Z myślą o Twoim Bobasku postanowiłyśmy również przygotować body i koszulki dla dzieci oraz chusty!

Dzięki temu, że posiadamy drukarkę cyfrową do druku na odzieży, możemy wydrukować dla Ciebie KAŻDY napis jaki sobie wymarzysz, a to oznacza, że możesz mieć swój tekst na odzieży bobaska jak i stworzyć niepowtarzalny prezent dla kogoś. Farby używane do druku posiadają certyfikaty Oeko Tex - bez obaw, nasze dzieci również w chodzą w naszej odzieży:) 

W kwestii Body - postanowiliśmy zaufać producentom już z dużym doświadczeniem - wszystkie produkty są szyte przez EarthPositive® - krótka informacja na temat produkcji:

100% ORGANIC czyli - materiał produkowany wyłącznie z organicznej bawełny indyjskiej, a cały proces produkcji jest kontrolowany i certyfikowany zgodnie z najnowszą wersją G.O.T.S.. Region, w którym odbywa się produkcja, otrzymuje do 95% wody z monsunowych opadów deszczu. Zmniejsza to zapotrzebowanie na nawadnianie na dużą skalę, zwykle związane z uprawą bawełny. 

Etyczne zasady produkcji czyli - Cała produkcja EarthPositive® jest poddawana corocznym audytom fabrycznym w celu zapewnienia zgodności z kodeksem pracy Fair Wear Foundation (FWF), który wdraża 8-punktowy kodeks postępowania.

Dbanie o Matkę Ziemię czyli - do 90% Zredukowana emisja dwutlenku węgla! EarthPositive® produkowany jest w zakładach produkcyjnych zasilanych ekologiczną energią odnawialną (energia wiatrowa i słoneczna) z surowców o niewielkim wpływie na środowisko.
Ślad węglowy produktów EarthPositive® został zredukowany o około 90%, a obliczenia certyfikowane są zgodnie z normą PAS2050. 

 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl