x
  • Darmowa dostawa w Polsce już od 300,00 zł.
  • Wysyłka na terenie UE kurierem GLS!

FOR KIDS AND MOMS WITH LOVE

do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szumiące misieSzumiący Miś – przyjaciel dziecka i pomocnik rodziców

Szum przypominający ten, jaki maluch zna z brzucha mamy to, podobnie jak otulenie uzyskiwane dzięki rożkom i kocykom-otulaczom, ważny element pozwalający uspokoić niemowlaka – dzięki temu, że tworzy warunki, w których czuje się on bezpiecznie, prawie jak u mamy. Właśnie ten efekt z powodzeniem wykorzystuje ręcznie szyty Whisbear®Szumiący Miś – seria polskich zabawek z inteligentnym urządzeniem emitującym szum wód płodowych i automatycznie reagującym na płacz dziecka, uspokajając je i usypiając. Z jego niezwykłych właściwości mogą korzystać dzieci nie tylko z Polski, ale i innych krajów świata, w tym USA i Wielkiej Brytanii, w tym pociechy księżnej Cambridge, Catherine, do której trafiły.

Szumiący Miś – jak to działa?

Szumiący Miś to bardzo inteligentne stworzenie, które potrafi samo dostosować swój sposób działania do zachowania dziecka. Szum wyjściowo trwa 40 minut, po czym urządzenie łagodnie go wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Następnie, jeśli dziecko się wybudzi, szum zostaje automatycznie aktywowany na kolejnych 20 minut, po czym Szumiący Miś znów przełączy się w tryb nasłuchu. Jeśli jednak nie odpowiadają nam takie ustawienia (np. dziecko zasypia znacznie szybciej, niż w ciągu 40 minut), istnieje możliwość ręcznego włączenia i wyłączenia szumu, a także zmiany jego głośności. Natomiast kiedy dziecko już na dobre się obudzi, Szumiący Miś staje się idealnym towarzyszem zabaw, w czym pomagają m.in. jego szeleszczące uszy oraz łapki.

Szumiący Miś – dlaczego warto

Szumiące zabawki są nie tylko skuteczne i przydatne, ale i uniwersalne – dzięki bezpiecznie wszytym magnesom bądź funkcjonalnym klipsom znajdują zastosowanie zarówno w łóżeczkach niemowlęcych, jak i w wózkach czy nosidełkach. Można też wybrać ulubione zwierzątko dziecka – niekoniecznie musi to być Szumiący Miś Whisbear®, ale jakiś inny szumiący przyjaciel, jak Szumiący Ptaszek, Szumiący Lisek czy też Szumiący Króliczek. Wszystkie one wykonane są z wysokiej jakości – miękkich i kolorowych – tkanin z atestem Oeko-Tex®, które nie tylko są całkowicie bezpieczne dla dzieci od 1. dnia życia, ale i ekologiczne. Szumiący Miś może poszczycić się również pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka oraz międzynarodowym atestem bezpieczeństwa TÜV Rheinland®.

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl